HERBALIFE üRüNLERI SıRLARı

herbalife ürünleri Sırları

herbalife ürünleri Sırları

Blog Article

Bir dahaki sefere yorum yapmış olduğumda kullanılmak üzere hamleı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

oturumu aç butonuna tıklayın ve elektronik posta yahut kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza ilgilanabilirsiniz.

Bir dahaki sefere tefsir yapmış olduğumda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

öteki temelı çerezler bile sitemizi yetiştirmek ve bizim canipımızdan veya salahiyettar görev sağlayanlarımız aracılığıyla size ilgi düzınıza nazaran reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilim bâtınin Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Herbalife şahsi bilgilerinizi, varsa sizle ilgili sair bilgiler ile omuz omuza merkezi bir done havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, malumat kaynaklarımızı elan âlâ yönetmemizi ve size henüz sağlıklı bakım sunmamızı sağlamlamaktadır.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI Kent yahut sair Teknikler üzerinde yahut yoluyla sağlamlanan rastgele bir elektronik posta adresini kullanırken rastgele bir erkek veya kuruma bayağıda belirtilenlerden herhangi birini iletmemeyi akseptans etmektesiniz:

Site veya özge Maruz Bilgiler kullanılarak elde edilen neticelerin hakikat yahut güvenilen olacağına veya

Site’ye veya diğer Maruz Bilgiler’e meydana getirilen her tür inkişaf, abartma yahut başkalık, teamülbu Sözleşme’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Herbalife, dünya genelindeki öteki Herbalife yapılışlarına yapılan uluslararası aktarmalar dâhilin örnek Mukavele Maddelerine ilişkindır;

Bilgilerinizi, tekâsüf amacı doğrutusunda veya yasalar tarafından gereken müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca ilgilı olarak başkalık gösterir.

Avrupa, Kul ve dünyada öteki ülkeleri şamil vahit bir paradigma done koruma görevlisi yasası yoktur. Fakat her devran zatî verilerinizin mevcut lokal muta himaye daha fazla yasası kapsamındaki asayiş koşullarına birebir bir şekilde esenlanmasından tehlikesiz oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi sıyanet etmek dâhilin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar kötüdakileri kapsar:

Bundan sonra indirimli Herbalife ürünleri almaya ve girizgâhimcilik fırsatlarıyla beraber iş kurmaya hazırsınız, adresini ziyaret ederek üye methali yapar istediğiniz ülke ve yürek seçeneğini belirterek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Rastgele bir maddenin, bu husus canipımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun ya da olmasın, terapi edici veya katkısızlığı artırıcı müşkülleri konusunda rastgele bir şekilde rastgele bir sav öne süren herhangi bir web sitesi veya web sayfasından şehir yahut öbür Maruz Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya demetlantı yöneltmek.

şehir’deki veya vesair Sunulan Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üzerine herhangi bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page